KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5166112
nr 516 6112
sekelskifte 1900, " Kor vid vattendrag" 80x111 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 mars 2008
kl 17:23:28
150 kr
250 kr